zapytaj o ofertę

biuro@domzkeramzytu.com.pl

Bielsko Biała, 43-302

ul. Wyzwolenia 49 A

Infolinia:

+48 883-132-354

Porównaj oferty

Budowa domu i pierwszy sukces: mam pozwolenie na budowę !!!

Jeśli mamy odebrane prawomocne pozwolenie na budowę, kupujemy dziennik budowy podbijamy w urzędzie i………!! I jak to bywa w życiu dalej nie jest tak prosto, a tym bardziej w tej branży budowlanej, która rządzi się swoimi prawami. Tym bardziej teraz obecnie gdzie znalezienie dobrego fachowca, uczciwego, znającego się na swoim fachu potrafiącego rzeczowo doradzić i który ma wolny termin – graniczy z cudem.

Nie każdy wie że może uniknąć takich problemów i spokojnie może zająć się swoimi obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi. A co ważne jak budujemy swój pierwszy dom nie rozwiedziemy się z ukochanym lub ukochaną 🙂 .

W budownictwie jest podobnie jak z telefonami – kiedyś każdy chciał mieć telefon w domu – taki stacjonarny, potem jak się pojawiły komórki (takie cegły do których powinni sprzedawać wózki bo ciężkie to było) a obecnie urządzenia są małe, poręczne, maja dużo ramów, pamięci GB, odcisk palca, aparat i dużo więcej innych bajerów.
Właśnie dlatego dawno temu nikt nie myślał nawet że coś takiego jak mamy dzisiaj może istnieć – był telefon stacjonarny i tyle więc każdy cierpliwie czekał na przydział bo nie było wyjścia.

Podobnie jest przy budowie domu – znamy technologie tradycyjna murowaną dziadek budował ojciec budował wujek budował w tej technologii. My chyba też musimy bo jak by inaczej mamy przecież projekt i pozwolenie na jego wybudowanie w tradycji. Coś słyszeliśmy o domach drewnianych ale nie chcemy mieć domu w szkielecie lekkim drewnianym bo co ciężkie to będzie stabilne i dla pokoleń zostanie. 🙂
Rozwiązanie jest proste: prefabrykacja z ceramicznych ścian keramzytowych ale to tak jak 30 lat temu nikt nie myślał o telefonach komórkowych !!

img

Dębowski Jakub

  Powiązane posty

  Witajcie na naszym Blogu !

  ...

  Kontynuuj czytanie
  przez Dębowski Jakub
  Call Now ButtonZadzwoń do nas zlib.output_compression = Off