zapytaj o ofertę

biuro@domzkeramzytu.com.pl

Bielsko Biała, 43-302

ul. Wyzwolenia 49 A

Infolinia:

+48 883-132-354

Porównaj oferty

Dom wykonany z prefabrykatów keramzytowych jest bardzo ciepły z uwagi na gęstość ścian i wysoki współczynnik przenikalności cieplnej ma bardzo dużą akumulację cieplną ścian. Dom z keramzytu jest jednym z najlepszych rozwiązań technicznych gdy chcemy mieć dom energooszczędny lub nawet dom pasywny.

W Twoim domu będzie panował idealny mikroklimat ponieważ ściany domu wykonane są z naturalnych i ekologicznych materiałów. Keramzyt zastosowany w elementach ścian zapewnia dobry mikroklimat wewnątrz pomieszczenia, regulując parametry fizykochemiczne, co stwarza idealne warunki dla Twojej rodziny i Ciebie.

Keramzyt używany w ścianach budowanych przez nas domów nie zanika pod wpływem ciepła też nie wydziela żadnych gazów czy też związków chemicznych. Ścian prefabrykowanych z keramzytu nie lubią żywe stworzenia, gryzonie czy owady, jest również odporny na działanie pleśni i grzybów.

Ściany z keramzytu i domy jakie budujemy wykonane w tej technologi nie chłoną wody i wilgoci.

Domy wykonane z keramzytu są bardzo wytrzymałe i trwałe. Pierwszy dom z prefabrykowanych ścian z keramzytu powstał w 1999 roku i czas montażu ścian to kilka godzin przy nie dużych domach lub dwa dni przy bardziej skomplikowanych domach z keramzytu.

 

 

Call Now ButtonZadzwoń do nas zlib.output_compression = Off