Dlaczego dom z keramzytu ?

free site builder
Mobirise

Dlaczego dom z keramzytu

- dom powstanie dużo szybciej niż tradycyjna budowa / szybka            budowa od 3 miesięcy stan deweloperski
- dom będzie miał gładkie ściany / brak konieczności wykonywania      tynków wewnętrznych
- dom będzie ciepły / bardzo dobra akumulacja cieplna
- dom odporny na wilgoć i pleśń / ściany są wodoodporne
- dom z keramzytu jest zdrowy i ekologiczny / ściany są ceramiczne      wykonane z wypalanej naturalnej gliny
- nie będzie słychać co ktoś robi w drugim pokoju / wysoka izolacja    akustyczna
- dom niczym nie odbiega od domu murowanego wykonanego np.    z pustaków ceramicznych bądź cegły


Przekonaj się do domów z keramzytu

Czas budowy domu domy z keramzytu: od momentu odebrania prawomocnego pozwolenia na budowę spotykamy się z naszymi inwestorami w celu ustalenia szczegółów budowy, takich jak: kolory elewacji, kolory podbitek lub nadbitek, ustalamy również dokładne rozmieszczenie punktów wody i kanalizacji jakie będą wyprowadzone z wykonanej przez nas płyty fundamentowej.

Wybierzemy również miejsca włączników i kontaktów w ścianach prefabrykowanych,
jak również punkty oświetlenia. Jeżeli chcemy mieć w Naszym domu z prefabrykatów centralny odkurzać, w ścianach będą już specjalne rury do tego systemu. Dom inteligentny ?
Nie ma problemu możemy rozwinąć podejścia pod instalacje teletechniczną.
Na etapie produkcji ścian prefabrykowanych wszystkie podejścia i podprowadzenia i kanały pod instalacje są wykonane w ścianach.

Do kolorów elewacji wspólnie dobieramy kolor parapetów zewnętrznych, okleiny okiennej, kolor drzwi zewnętrznych lub też możemy domówić w nich przeszklenia.

Projekty domów wykonanych z prefabrykatów ceramicznych keramzytowych  praktycznie mają ograniczone do minimum prace mokre. Nie musimy wykonywać tynków wewnętrznych dzięki czemu nie musimy sezonować Naszego domu celem osiągnięcia właściwej wilgotności.
Ściany z prefabrykatów są na tyle gładkie że wystarczy wykonać gładź finisz, wtedy ściany nadają się już do malowania.  

Dom wykonany z prefabrykatów keramzytowych jest bardzo ciepły z uwagi na gęstość ścian i wysoki współczynnik przenikalności cieplnej i bardzo dużą akumulację cieplną ścian.

W Twoim domu będzie panował idealny mikroklimat ponieważ ściany domu wykonane są z naturalnych i ekologicznych materiałów. Keramzyt zastosowany w elementach ścian PRAEFA® zapewnia dobry mikroklimat wewnątrz pomieszczenia, regulując parametry fizykochemiczne, co stwarza idealne warunki dla człowieka.

Keramzyt używany w ścianach budowanych przez nas domów nie zanika pod wpływem ciepła też nie wydziela żadnych gazów czy też związków chemicznych. Ścian prefabrykowanych z keramzytu nie lubią żywe stworzenia, gryzonie czy owady, jest również odporny na działanie pleśni i grzybów.

Ściany z keramzytu i domy wykonane w tej technologi nie chłoną wody i wilgoci

Projekty domów wykonane z keramzytu są bardzo wytrzymałe i trwałe. Pierwszy dom z prefabrykowanych ścian z keramzytu powstał w 1999 roku i czas montażu ścian to dwa dni.
Adres siedziby

ul. Wyzwolenia 49 A
43-300 Bielsko - Biała

Dane kontaktowe

biuro@domzkeramzytu.com.pl
tel: + 48 512 072 484