09:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

ul. Wyzwolenia 49 A

Bielsko Biała, 43-302

Infolinia:

+48 512 072 484

Porównaj oferty

dom zostanie wybudowany szybciej niż w technologii tradycyjnej, nasza technologia wyklucza szereg parc jakie musimy wykonać przy budowie tradycyjnej co przekłada się jednoznacznie na czas budowy,

dom będzie ciepły – dobra akumulacja cieplna keramzytu, wynikająca z faktu monolitycznej struktury ściany z keramzytu, jedna z nielicznych technologi jaka w tak dużym stopniu akumuluje ciepło a w okresie letnim daje przyjemny komfortowy klimat,

dom odporny na wilgoć i pleśń – ściana z keramzytu jest materiałem odpornym na wilgoć, a tym samym można powiedzieć że dzięki jej strukturze nie przekazuje wilgoci w głąb ściany, domy bezpieczne przed gryzoniami lub owadmi jakie mogą występować w np. budynkach wykonanych w technologiach lekkich,

dom ekologiczny – ściany w naszej technologii mają bardzo dobre parametry cieplne oraz są wykonany z naturalnie wypalanej gliny. Domy z keramzytu są wykonywane z keramzytu wydobywanym w najlepszej kopalni w Europie, ściany z keramyztu to mieszanka naturalengo keramzytu czyli ceramiki i niewielkiej domieszki spoiw w postaci betonu i piasku. Nasze domy z keramzytu powstają w oparciu o najnowsze materiały budowlane. Domy energooszczędne o niskim zapotrzebowaniu energetycznym są obecnie najczęsciej budowanymi domami – dla nas ekologia jest najważniejsza.

Dom wykonany z prefabrykatów keramzytowych jest bardzo ciepły z uwagi na gęstość ścian i wysoki współczynnik przenikalności cieplnej ma bardzo dużą akumulację cieplną ścian. Dom z keramzytu jest jednym z najlepszych rozwiązań technicznych gdy chcemy mieć dom energooszczędny lub nawet dom pasywny.

W Twoim domu będzie panował idealny mikroklimat ponieważ ściany domu wykonane są z naturalnych i ekologicznych materiałów. Keramzyt zastosowany w elementach ścian zapewnia dobry mikroklimat wewnątrz pomieszczenia, regulując parametry fizykochemiczne, co stwarza idealne warunki dla Twojej rodziny i Ciebie.

Keramzyt używany w ścianach budowanych przez nas domów nie zanika pod wpływem ciepła też nie wydziela żadnych gazów czy też związków chemicznych. Ścian prefabrykowanych z keramzytu nie lubią żywe stworzenia, gryzonie czy owady, jest również odporny na działanie pleśni i grzybów.

Ściany z keramzytu i domy jakie budujemy wykonane w tej technologi nie chłoną wody i wilgoci.

Domy wykonane z keramzytu są bardzo wytrzymałe i trwałe. Pierwszy dom z prefabrykowanych ścian z keramzytu powstał w 1999 roku i czas montażu ścian to kilka godzin przy nie dużych domach lub dwa dni przy bardziej skomplikowanych domach z keramzytu.