zapytaj o ofertę

biuro@domzkeramzytu.com.pl

Bielsko Biała, 43-302

ul. Wyzwolenia 49 A

Infolinia:

+48 883-132-354

Porównaj oferty

Od ponad 16 lat budujemy domy w technologi prefabrykowanej ceramicznej keramzytowej.
Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy rocznie oddają w ręce naszych zadowolonych klientów kilkadziesiąt domów.

Każda budowa jest inna jak też nasi klienci. Do każdego Klienta zawsze podchodzimy indywidualnie jak również do każdego realizowanego projektu. Zawsze bierzemy pod uwagę oczekiwania naszych klientów, tak by dom był dopasowany i skrojony na miarę oczekiwań przyszłych jego mieszkańców.

Nasze zadanie to kompleksowa budowa domów, klient ma cieszyć się z realizacji budowy a pozostałą częścią zajmujemy się MY.

Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi, możemy zrealizować każdy projekt budowlany, u nas nie ma żadnych ograniczeń technicznych – możemy wybudować praktycznie każdy dom o różnej konstrukcji i o różnej formie architektury. Możemy również spełnić indywidualne plany przyszłego inwestora wykonując projekt indywidualny, w pełni realizując wizję własnego niepowtarzalnego domu – domu skrojonego na miarę.

Budujemy domy niskoenergetyczne, energooszczędne doradzamy naszym klientom jakie rozwiązania się sprawdzają, a z jakich nasi klienci maja mniejszą przyjemność z ich korzystania. Wasz dom ma być zdrowy, bezpieczny a jego użytkowanie ma nie przysparzać problemów z licznymi okresowymi przeglądami systemów w nich wstępujących. Najlepsze systemy to te, które są mało obsługowe, poprawiają komfort użytkowy jak i dają nam wymierne korzyści finansowe.

Call Now ButtonZadzwoń do nas zlib.output_compression = Off