zapytaj o ofertę

biuro@domzkeramzytu.com.pl

Bielsko Biała, 43-302

ul. Wyzwolenia 49 A

Infolinia:

+48 883-132-354

Porównaj oferty

Dom wybudowany w technologii keramzytowej ceramicznej w niczym nie odbiega od domu wykonanego w technologii tradycyjnej. Samo przygotowanie budowy oraz budowa przebiega w niektórych etapach w inny sposób niż budowa w technologii tradycyjnej, jaki pokazujemy poniżej.

Od momentu odebrania prawomocnego pozwolenia na budowę spotykamy się z naszymi inwestorami w celu ustalenia szczegółów budowy, takich jak: kolory elewacji, kolory podbitek lub nadbitek, ustalamy również dokładne rozmieszczenie punktów wody i kanalizacji jakie będą wyprowadzone z wykonanej przez nas płyty fundamentowej.

Wybierzemy również miejsca włączników i kontaktów w ścianach prefabrykowanych, jak również punkty oświetlenia. Jeżeli chcemy mieć w Naszym domu centralny odkurzacz, w ścianach będą już specjalne rury do tego systemu. W wyborze miejsc pomogą Państwu nasi pracownicy, tak aby korzystanie z urządzeń było funkcjonalne dla Państwa.

Na etapie produkcji ścian prefabrykowanych wszystkie podejścia i podprowadzenia i kanały pod instalacje są wykonane w ścianach.

Do kolorów elewacji dobierany jest kolor parapetów zewnętrznych, okleiny okiennej, kolor drzwi zewnętrznych tak aby nasz klient był zadowolony. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami jesteśmy w stanie zapewnić, że wszystkie elementy spełnią oczekiwania naszego przyszłego inwestora.

Domy z keramzytu wykonanych z prefabrykatów ceramicznych keramzytowych, mają ograniczone do minimum prace mokre. Nie musimy wykonywać tynków wewnętrznych dzięki czemu nie musimy sezonować domu, celem osiągnięcia właściwej wilgotności, skraca to znacząco czas budowy.

Ściany z prefabrykatów keramzytowych są na tyle gładkie że wystarczy wykonać ostateczną gładź, zeszlifować i ściany nadają się już do malowania.

Call Now ButtonZadzwoń do nas